Статьи

Вітмарк-Україна: як налагодити ефективну роботу в умовах пандемії

Компанія «Вітмарк-Україна», за результатами досліджень міжнародної компанії «Hay Group», входить до трійки кращих роботодавців України. Співробітники мають можливості професійного та кар’єрного росту, а керівництво активно впроваджує європейські стандарти виробництва та працює над зростанням соціальних гарантій для працівників.
12 мая 2020
Вітмарк-Україна: як налагодити ефективну роботу в умовах пандемії

Конкурентна заробітна плата, медичне страхування, регулярні тренінги для підвищення кваліфікації – невід’ємна складова роботи в Компанії.

«Вітмарк-Україна», як і інші українські підприємства через спалах Covid-19, була вимушена змінити звичний режим роботи. З перших днів карантину в Компанії наголосили - найбільша цінність підприємства - трудовий колектив.

Задля безпеки співробітників ТОП-менеджментом компанії було прийнято рішення - скасувати відрядження для працівників, проводити наради у режимі онлайн, встановити у центральному офісі санітайзери, забезпечити співробітників індивідуальними засобами захисту та залучити автобусні компанії для підвезення робітників.

Після проведення цих першочергових заходів провідні спеціалісти відділу інформаційних технологій оперативно осучаснили канали комунікацій, оновили програми віддаленого доступу та в режимі онлайн провели повторний інструктаж для працівників.

Задля успішної комунікацій у Компанії використовується корпоративна пошта, платформи Microsoft Teams та Skype. На їх базі проводяться робочі наради, навчання співробітників та співбесіди. Завдячуючи широкому функціоналу платформи кожний співробітник може обрати максимально зручний спосіб взаємодії з колегами.

Саме злагоджена робота колективу, та своєчасно прийняті управлінські рішення дозволили перевести більшу частину співробітників центрального офісу на дистанційний режим роботи.

Аби підтримувати корпоративний дух було запроваджено ряд нововведень. Зокрема, щодня о 13:00 співробітники мають можливість долучитись до онлайн розминки. Також було впроваджено роботу з дистанційного підбору, платформ для навчання.

Компанія «Вітмарк-Україна» піклується про здоров‘я людей з перших місяців життя. Продукція, яка є джерелом вітамінів та мікроелементів, виготовляється з натуральної сировини, з використанням найсучасніших технологій харчової індустрії. У нашому продуктовому портфелі є продукція для найменших – дитяче харчування та соки. Тож розуміючи всю відповідальність перед споживачами, особливо в сегменті дитячого харчування, керівництво прийняло важливе рішення – продовжити виробництво стратегічно важливої продукції.

Компанія «Вітмарк-Україна» займає активну позицію та всіляко підтримує людей, які опинилися у скруті. Розуміючи всю складність ситуації в умовах пандемії ми не просто продовжили співпрацю з благодійними фондами, а й збільшили кількість продукції, яку передаємо для соціально не захищених верств населення.

Варто зауважити, що заводи нашої Компанії мають європейське обладнання та високі стандарти виробництва. Тож співробітники завжди використовували засоби індивідуального захисту та проводили дезінфекцію поверхонь, виробничих приміщень.

Звичайно, в умовах карантину режим роботи було дещо змінено: проводиться постійний контроль за самопочуттям працівників, санітарна обробка приміщень здійснюється частіше, окрім стандартних засобів дезінфекції використовують спиртовмістні. Проведено інструктаж відповідно до рекомендацій МОЗ та ВОЗ щодо заходів, яких необхідно дотримуватись задля уникнення зараження. Також буклети з рекомендаціями медиків були розміщені на інформаційних стендах та надіслані на електронну пошту.

Наразі підприємство повністю забезпечено засобами індивідуального захисту, гігієнічними та дезінфікуючими засобами. Довідково: Компанія «Вітмарк-Україна» створена в 1994 році на базі Одеського заводу дитячого харчування. Компанія є лідером на українському ринку за обсягами продажів у категорії фруктово-овочевих соків і пюре для дитячого харчування й одним з лідерів у категорії соків і нектарів. Продуктовий портфель «Вітмарк-Україна» орієнтований на сучасне здорове харчування і включає популярні торгові марки Jaffa, «Наш сік» ОКЗДХ, «Чудо-Чадо», Aquarte, Nestea та Vega Milk. Продукція компанії експортується в більш ніж 25 країн.

Якість і безпека продукції сертифіковані за стандартами ISO 9001 та ISO 22000.

Сферы деятельности

Продукты питания

Розничная торговля

Участники интервью
Скрыть подробности
Инга Милевская
Инга Милевская
Директор по управлению персоналом
Витмарк-Украина
Инга Милевская
Инга Милевская
Директор по управлению персоналом
Витмарк-Украина
Инга Милевская
Подробнее об участнике